Etkinlikler

judith343211306146"ANLATSANA" Eğitimleri - I. Seviye

Judith Liberman ile "anlatma sanatını keşfetmek"

10 Mart Cumartesi-11 Mart Pazar 2012  10:00-17:00

Judith Liberman tarafından sunulan "Anlatsana" eğitimleri, anlatıcılık becerileri üzerinde yoğunlaşır. Bu çalışmada, çeşitli grup ve yaratıcılık oyunları kullanılarak, keyifli ve eğlenceli bir süreçte katılımcıların içindeki "anlatıcı" uyandırılır.Katılımcılar masalların ve anlatmanın gücünü kendi hayatlarında uygulayabilecek bir şekilde keşfederler.

Psikolojik Dayanıklılık Semineri24-25-26 Şubat 2012

Robert Elias Najemy

Felsefe ve Psikoloji alanında 30'u aşkın kitap, 600 makale ile CD ve DVD üzerinde kaydedilmiş 400 konferansı vardır. Robert, bizlere bu seminerinde Deepak Chopra, Wayne Dyner ve Secret ile ortaya atılan doğu ve batı hayat felsefelerini, 38 yıllık eğitmenlik deneyimlerinde kendi geliştirdiği yöntemlerle harmanlayarak kendimizi, başkalarını ve hayatı farklı algılamanın yollarını öğretecektir.

ranaan

"Touch and Movement Therapy" Rolfing, Trager and Paula masaj tekniklerini bir arada kullanarak kaslar, kemikler ve iç organların tümünü destekleyen ve sarmalayan doku olan 'fassia'üzerinde katılımcı ile terapistin birlikte interaktif ve derinlemesine çalışmasını hedefliyor.

Ezgi İçözEzgi İçöz was born in 1982 in Bursa. She studied at Istanbul Bilgi University, and did her thesis on Bipolar Disorder and Artistic Creativity.

intermodal5Safir Eğitim Ve Danışmanlık & Lesley University (Boston) İşbirliği İle 2011-2012 İntermodel Dışavurumcu Sanatlarla Terapi & Gestalt Yaklaşımı

Merkezimizin 2 yıldır sürdürmekte olduğu İntermodel Dışavurumcu Sanatlarla Terapi Eğitimine, bu yıl Boston Lesley University'nin önderliğinde, Tel Aviv Lesley University'den Avi Hadari, Arye Bursztyn, Verda Sarok, Ronen Kowalsky, Dr.Avi Goren-Bar sunacağı eğitimlerle devam ediyoruz.

Safir Danışmanlık Çocuk ve Ergen TerapisiÇocuk ve Ergen danışmanlık ve terapi hizmetlerimiz başlamıştır.

Safir Danışmanlık, psikolojik sorunlar yaşayan çocuk ve ergenlerin sorunlarını en iyi şekilde anlamak ve tanımlamak, güvenilirlik ve geçerliliği en çok araştırılmış ve kullanılan terapi tekniklerini kullanarak danışanlarla beraber çözümlemektedir.

maasageMerhaba! Ben Ledin Gönül, sizi bedeniniz aracılığıyla kendinizi keşfetme ve farkındalık yolculuğuna çıkarmak istiyorum. Hazır mısınız?

Intermodel Expressive Arts TherapyIntermodel Expressive Arts Therapy & Intro to Gestalt Approach Trainings September 2011- June 2012

Safir Yaşam Atölyesi in collaboration with Lesley University's International Expressive Arts Therapy Program.

zohar1Mandalalar sayesinde ruhumuzun derinliklerine bakabilir ve bilinçaltımızın bize hikâyemizi anlatmasına izin verebiliriz. Ruhumuzun bizimle iletişim kurduğunu nasıl öğrenebiliriz ? Bu lisanı algılamanın yolu nedir?

Elyan Aysoy MSc UKCP Registered Psychotherapist "I am offering counselling and psychotherapy to individuals and groups speaking English and French. "The work is supporting each individual client and group in the areas of self-awareness, recognising their learnt patterns of relating to others that may no longer be useful in their lives, thus promoting the process of self-growth and development. I work in supporting clients with emotional issues related to anxiety, depression, phobias and life crisis. Currently I offer Couple and Marital Counselling.