Etkinlikler

İntroduction To The Power Of Dance To Transform And HealIntroduction To The Power Of Dance To Transform And Heal: Dance As Therapy

The International Institute for Advanced Practice in Dance Therapy & Safir Yasam Atolyesi,Center for Professional Trainings and Counseling

Dr. Marcia Leventhal & Dr.Ilene A.Serlin

Kurumsal Koçlukta Jung Yaklasımı Sertifika Programı

Şirketinizin işleyişi ile kişinin davranışları arasında benzerlik olduğunu biliyor muydunuz?

Şirketleri bünyelerinde belli bir toplumu barındıran bir kaba benzetebiliriz. Bu özelliğinden dolayı şirketler doğurgan ve yaratıcı enerjisi olan bir organizmadır. Yönetici olarak bu organizmanın nasıl işlediğini merak ediyor musunuz?

Dışavurumcu Sanat Terapisi Yaşar Üniveristesi Eğitim Merkezi

"Sanat ve Terapi birleşince, herbirinin alanı ve derinliği artar,ve birlikte çalışılırsa, insanlığın şifa hikâyelerinin devamlılığını sağlarlar." Shaun Mc Niff.

Psikoterapi sürecinin amaçlarından biri de " yaratıcı yaşam enerjisini" harekete geçirmektir. Yaratıcılık nerdeyse genetik bir potansiyeldir ve bu yüzden psikoterapi ve yaratıcılık birbiri ile ilişkili alanlardır.

İç Gücüne Uyanmak9 Kasım 2013 Cumartesi 11:00-15:00'de Başlıyor...

Yaşamının şu noktasında olmak istediğin yerde misin?

  • Yaşam hikayeni kim yazıyor?
  • Keşfedilmeyi bekleyen hangi potansiyellerin daha var?
  • Kendi önünde engel olmaktan nasıl çekilebilirsin?

Coming Back To CenterRevealing The Naked Self

17-23 MARCH 2014-Boondocks South Africa

Walking the Labyrinth of life

Coming Back to Center Africa workshop aims to reveal and remove the many characters and masks that we have learned to wear in our life, it is an experience that will move us towards our naked selves, the fuller, juicier, expanded self that has a broader capacity to move through life from a place of creativity, drive and inspiration.

Yaralı Şifaci ve C.G.JungBu hafta sonu atölyesi içimizdeki yaralı çocuğu şifacıya dönüştürmeyi öğrenmek için tasarlanmıştır.C.G.Jung'un "Yaralı Şifacı" kavramı, geçirdiği zorlukları, acı deneyimleri ve kendi yaralarını dönüştürerek insanlara yardım etmekte kullanan kişinin özelliğidir.

27hero.jpg POST MODERN İŞ DÜNYASINDA "KAHRAMAN ARKETİPİ"

Jung Psikolojisi'nin arketip kavramları ilie ilişkilendirilerek tasarlanan bu program,Yöneticiler,  Şirket Müdürleri, İnsan Kaynakları ve Koçlar için,

Aşağıdaki temalara farklı bir pencereden bakmalarını sağlayacaktır.

esra_gocek.jpgYaratıcılığını Serbest Bırak, İçsel Işığını Resmet, Özünü Özgürleştir

Dans Hareket Terapisine Giriş Sertifika Programı

Dişavurumcu Sanat Terapİ Eğitimleri

Semboller ve İmgeleme Süreçleri

Birinci Düzeyi tamamlamış ya da psikolog, psikolojik danışman,sosyal hizmet uzmanları, eğitim ve ruh sağlığı alanında çalışan profesyoneller, koçlar ve bu konuda eğitim almış öğenciler içindir.