kendikocunol2 Haziran 2018 Cumartesi Saat:10.00-17.00

Günlük yaşantımızda rüzgarın bizi savurduğu yöne gidiyoruz ve gerçekte biz ne istiyoruz, ne ile mutluyuz göz ardı ediyoruz.

Bu çalışmamızda içimizden geldiği gibi yazacağımız yazılar ve kullanacağımız boyalar ile iç dünyamıza döneceğiz, kendimizi yaratıcı bir şekilde ifade edeceğiz, içimizdeki güçlü ve zayıf yönlere bakacağız ve farkındalığımız geliştireceğiz. Üstelik tüm bunları yaparken ders gibi bilgi öğrenmeye çalışmak yerine keyif alarak uygulamalarla keşfetme yöntemi ile sonuca ulaşacağız.  

Günün sonunda hayatta bizi nelerin tam, bütün hissettirdiği; hayatımızın hangi alanlarında yeni hedefler koymamız gerektiği üzerinde konuşup, yeni hedeflerimizi belirleyeceğiz.

Çalışmaya katılmak için bir ön koşul bulunmuyor; gelişmeye, kendinizle ilgili keşifler yapmaya açık olmanız yeterlidir.

 

Eğitmen

Demet Afşar

Kurumsal bir teknoloji firmasında Proje Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Kurumsal hayatta 20 yıl iş tecrübesi bulunmaktadır.

2014 yılında ICF – Uluslararası Koçluk Federasyonu akreditasyonlu CTI Co-Active Koçluk sertifika programını tamamlamıştır ve uluslararası geçerli ACC koçluk unvanına sahiptir.

2 yıl süren Bilgi Üniversitesi-Safir Danışmanlık işbirliği ile yürütülen Sanat Terapi eğitimi sonucunda Sanat Terapisi(2015-2016) sertifikasını almıştır.  Bu eğitimde disiplinler arası resim, drama, müzik, dans ve beden hareketleri gibi farklı sanat dallarını kullanarak kişinin kendini keşfetmesine, ifade gücünü arttırmasına, yaratıcılığını ortaya çıkarmasına, sorunlara gerçek ve yenilikçi çözümler getirmesine, bilinçaltında kayıtlı olumsuz ve sınırlayıcı inançları tanıyıp değiştirmesine yardımcı olacak yöntemler üzerinde çalışmıştır.

2015 yılında Dans ve Hareket Terapisi ile tanışmıştır.  Safir Danışmanlık aracılığı ile yürütülen eğitimde yurt dışından gelen tecrübeli eğitmenlerden eğitim alma fırsatı bulmuştur.  2016 yılında Mimar Sinan Üniversitesi’nde açılan programa katılarak Dans-Hareket Terapisi(2015-2016) sertifikasını almıştır. Eğitimler boyunca duygu, düşünce ve hareket arasındaki bağlantılar üzerine farkındalıklar edinmiştir.

Aldığı eğitimler süresince sanat malzemeleri ve hareket kullanılarak yapılan çalışmaların iç dünyamızla bağlantı kurma etkisini deneyimlemiş ve kişilerin hayatlarında da aynı etkileri yaratmak üzere ilerlemek konusunda karar kalmıştır. Bireysel koçluk seanslarında bu yöntemleri yoğun olarak kullanmaktadır.

2016’da Partners of Youth Emprovement’dan Yaratıcı Fasilitasyon sertifikasını almıştır.

2018 Mayıs’ta Yin Yoga ve 2018 Ekim’de Breathing Mind eğitimlerini tamamlayacaktır.

Öğrenmenin, araştırmanın sonu yok ilkesinden yola çıkarak psikoloji, beden ilişkisini araştırmaya devam etmektedir. Bu amaçla bütünsel yaşamı konu alan NYC merkezli Institute of Integrative Nutrition’ın 1 yıl süreli sertifika programına devam etmektedir, programı 2019 Şubat’ta tamamlayacaktır. 

Tüm öğrendiği metotları aldığı diğer eğitimler ile birleştirerek koçluk yapmakta ve grup çalışmaları düzenlemektedir. Aydın Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisansında tez aşamasındadır.

Ücret: 250 TL +KDV

Kesin kayıt için ödeme tahsil edilecektir.

(Ödeme yapan kişilerin dekontu mail yoluyla tarafımıza iletmelerini rica ederiz.)

Belge: Katılım belgesi verilecektir.

Tarih: 2 Haziran 2018 Cumartesi Saat:10.00-17.00

Yer: Safir Yaşam Atölyesi, Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi Papirus Plaza Merkez Mah. Ayazma Cad. No:37 K:9 Kağıthane / İST

KAYIT & BİLGİ

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

(212)269 06 97-98 / (532) 696 98 40