nesteren17 Mart 2018 Saat: 11.00-13.00

Yorgunluk, bedenimizde ve zihnimizde zaman içinde birikir ve gece uykusu bu yorgunluktan sıyrılmak için yeterli değildir. Onarıcı dinlenme, bedende katman katman derinlere işlerken,

Somatik meditasyon zihinlerimizde arınma bulmamıza yardımcı olur. Bu çalışmadan, dinlenmiş, gevşeyerek rahatlamış, zinde bir beden ve duru bir zihin ile ayrılmayı bekleyebilirsiniz.

 

Eğitmen: Nesteren Akçay

Nesteren, Yoga Alliance tarafından onaylanmış E-RYT 200 (Experienced Registered Yoga Teacher) ve RYT-500 seviyesinde bir yoga eğitmenidir.

Çalışmaları, bedensel farkındalık odaklı, nefes-beden uyumu araştırarak zihni mevcut ana davet eden bütünsel akışlardan oluşur. Zihnin gözlemciliğinde, bedenin ihtiyaçlarını, duyumlarını ve yönelimini fark etmeye davet eden onarıcı çalışmalar yaptırır.

Nesteren,Türkiye’nin ilk ve tek online yoga stüdyosu olan www.yogauni.com websitesi’nin kurucusudur ve grup ve bireysel çalışmalar haricinde YogaUni.com üzerinde yoga videoları ile yoga öğretme çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Ücret: 120 TL+ KDV’dir.

Kesin kayıt için ödeme tahsil edilecektir.

ADRES: Safir Eğitim & Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Papirus Plaza Merkez mah. Ayazma dere cad. No:37 K:9 Kağıthane / İST

Kayıt ve Bilgi için;

0212 269 06 97/98 – 0532 696 9840 Ceren Hn.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.