thetahealer                                       13-14-15 Ekim 2017 / saat 09.00 – 18.30

                                                          ALEXİS WARE

                                    Geleneksel Çin Tıbbı ve Akupunktur Uzmanı

      Advanced ThetaHealer® ve ThetaHealing® Eğitmeni Reiki Master, Human Desing Uzmanı

NEDİR?

THETAHEALING® bilinçaltı terapi tekniğidir. Bilinçaltınızdaki negatif ve olumsuz kayıtların değiştiği frekans thetada olur. Bilinçaltımız theta frekansından yayın yapar.

Beynimizin yaydığı frekanslar vardır: Alfa (13-12 Hz), Beta (13-30Hz), Theta (4-8Hz), Delta (0.1-4Hz)

Beta frekansı bilinçli yaptığımız, gün içinde yaydığımız frekansımızdır. Alfa frekansı uykuya dalmak üzere yaydığımız frekansıdır.

Theta frekansına derin meditasyon ve uyku hali diyebiliriz. Bu frekans bilinçaltımızın yaydığı frekanstır. Çocuklar 6 yaşına kadar theta frekansından yayın yaparlar. Bilinçaltımızda kayıtlı tüm negatif inançları bu frekansta anında değiştirebiliriz.

ThetaHealing terapisti kişinin bilinçaltını theta frekansına uyumlar ve terapi esnasında bilinçaltındaki olumsuz kayıtları olumluya çevirir.

Bunu kinesyoloji – kas testiyle de ölçebiliriz.

AMAÇ:

Kendinizle ilişki kurmanın yeni ve eğlenceli bir yöntemini öğrenmek,

Gerçek arzularınızı gerçekleştirmeyi engelleyen blokajları ortadan kaldırmak ve bilinçaltını yeniden programlamak için Koşulsuz Sevgi ve Var Olan Her şeyin Enerjisi ile çalışmak,

Gezegende birikmiş duygusal, zihinsel ve fiziksel toksinlerden arınmak,

Hayal ettiğiniz yaşam ile ilgili zihin açıklığına kavuşmak ve kendinizi sabote etmekten vazgeçmek,

Kendi içinizdeki olumsuz konuşmalardan, kendinizi ve başkalarını yargılamaktan, seçim yapma korkularından ve/ya da arzularınızı gerçekleştirme zorluklarından özgürleşmektir.

Bu 3 günlük yoğunlaştırılmış programda , theta beyin dalgasının şifada, arzuları tezahür ettirmede, yaratıcılık ve kişisel güç alanlarını harekete geçirmedeki etkinliğini deneyimleyecek ve öğreneceksiniz. Eğitimi “kendi hayatınızın yaratıcısı” olma gücünü içselleştirmiş, yenilenmiş bir benlik bilinci, Ruhsal Bilinç ile güvenilir, direkt ve sürdürülebilir bir bağlantı, hafiflemiş bir beden zihin ve ruh ilişkisi, hayat amacında netlik ile tamamlayacaksınız.

Eksiksiz tamamlanmış eğitimin sonunda katılımcılar, Vianna Stibal ve THInK tarafından ThetaHealer sertifikası alacaklardır.

Sertifika için eksiksiz 3 gün tamamlanmalıdır.

Eğitmen

Alexis Ware,L.Ac., MSTCM, Theta Sihir Okulu’nun kurucusu, Los Angeles, CA ‘da ThetaHealing ve akupunktur uzmanıdır. Yüksek Lisansını geleneksel Çin Tıbbı ve akupunktur üzerine almıştır. Sertifikalı ThetaHealer uzmanıdır ve 10 yılı aşkın bir süredir eğitmenlik yapmaktadır. Alexis ABD’nin pek çok eyaletinde LA, New York, Chicago ,Vermont,San Francisco’da eğitimler vermiştir. Reiki ustası ve yaşam koçu olarak da çalışmakta olan Alexis’e özellikle çift terapisi, kurumsal ve bireysel çalışmalar için gelen yoğun talepler doğrultusunda uluslararası çalışmalarına devam etmektedir.

Son zamanlarda Türkiye’de bulunan Alexis, “koşulsuz sevgi ve bilinçaltı inançların sağlık, mutluluk ve başarı üzerinde etkisi” üzerinde seminerler ve kurumsal ve bireysel seanslar vermektedir.

 

Yer: Safir Yaşam Atölyesi, Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Papirus Plaza Merkez Mh. Ayazma Cad. No:37 K:9 Kağıthane / İST

Tarih: 13-14-15 Ekim 2017 / saat 09.00 – 18.30

Eğitim dili İngilizce olup ardıl tercüme yapılacaktır.

Ücret: 550 $ +KDV

Kesin kayıt için ödeme tahsil edilecektir.

KAYIT & BİLGİ

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

(212)269 06 97-98 / (532) 696 98 40