sanat

Sanat Terapisi’ne Giriş Eğitimi olan bu program katılımcıların çeşitli teknik ve yöntemler ile farklı sanat malzemelerini uygulamalı kullanarak, ifade ve yaratıcılık becerilerini deneyimlemeleri için güvenli ve verimli bir ortam sunacaktır. Kişilerin kendini keşfetme, ifade gücünü arttırma ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaları arzu edilen hedeftir. Yaratıcılık becerilerini geliştirmeyi, sorunlara gerçek ve yenilikçi çözümler getirmeyi, bilinçaltında kayıtlı olumsuz ve sınırlayıcı inançları tanıyıp değiştirmeyi hedefleyen Dışavurumcu Sanatlarla İfade ve Yaratıcılık Eğitimi, katılımcıların kişisel iyileştirme güçlerini keşfetmeleri, hayata geçirebilme donanımını kazanmalarını sağlamaktadır.

Eğitim İçeriği:

4-5 Kasım 2017

Resim ve kolajda imgelerin yansıtmalı kullanılışı. Grup ve bireysel çalışmalar.

9-10 Aralık 2017

Malzemelerle deneyim .Yaratıcı ve terapötik süreçlerde çeşitli malzeme özelliklerinin araştırılması.

13-14 Ocak 2018

Sanat Terapisi’nde heykelin gücü ve amacı. Grup ve bireysel çalışmalarda kil ve atık malzemelerle heykel yapma.

10-11 Mart 2018

Ben, Kendim ve Öteki Ben – Maske, kişisel portre, Sanat Terapisi’nde beden imajı ile benlik imajı.

14-15 Nisan 2018

“Umut Çalışması” Travma ve Acı zamanlarda çapa bulmak. Sanat Terapisi’nde korku, acı ve travma ile çalışma yöntemleri.

Kimler Katılabilir:

Ruh sağlığı alanında çalışan profesyoneller, Sosyal çalışmacı ve Profesyonel Koçlar, Eğitim Bilimleri ve Güzel Sanatlar vb. alan mezunları ile kişisel gelişimine yatırım yapmak isteyenler içindir.

Eğitmen: Tamar Hazut, M.A.A.T.S, Hagar Dornai, M.A.

Asistan: Elyan AYSOY, Msc, UKCP

Süre: 70 saat.. Cumartesi, Pazar günleri.

Eğitimin Yeri :

Safir Yaşam Atölyesi

Detaylı bilgi için: Safir Yaşam Atölyesi 212 269 06 97/8

www.safirdanismanlik.com.tr  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kayıt için:

Özgeçmişinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ilettikten ve kaydınız onaylandıktan sonra ödeme ve kaydın tamamlanması için kayıt formu ve ödeme dekontunuzu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine iletebilirsiniz.

İletişim Bilgisi: 0 212 311 71 71 – Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.